Locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van de Luisterlijn. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht via 0900 0767, per e-mail en overdag via chat.
Vanwege anonimiteit en veiligheid, zijn de adressen van onze locaties geheim. Neem voor het adres per e-mail of telefonisch contact op.

Wilt u de Luisterlijn komen versterken? U kunt zich direct aanmelden via het aanmeldformulier.


Alkmaar

Locatie Alkmaar
alkmaar@deluisterlijn.nl
072 562 10 44

Amersfoort

Locatie Amersfoort
amersfoort@deluisterlijn.nl
033 210 04 05

Amsterdam

Locatie Amsterdam
amsterdam@deluisterlijn.nl 
020 675 88 88

Apeldoorn

Locatie Apeldoorn
apeldoorn@deluisterlijn.nl
055 522 42 04

Borne

Locatie Borne
074 255 25 51
borne@deluisterlijn.nl

Breda

Locatie Breda
076 521 80 56
breda@deluisterlijn.nl 

Den Bosch

Locatie Den Bosch
denbosch@deluisterlijn.nl
073 614 50 89

Den Haag en Zoetermeer

Locatie Den Haag en Zoetermeer:
denhaag@deluisterlijn.nl 
070-3658945

Dordrecht

Locatie Dordrecht
078 6181003
dordrecht@deluisterlijn.nl

Eindhoven

Locatie Eindhoven
040 212 53 53
eindhoven@deluisterlijn.nl

Gouda

Locatie Gouda
Postbus 25143
3001 HC Rotterdam
010 4363444
gouda@deluisterlijn.nl

Groningen

Locatie Groningen
groningen@deluisterlijn.nl
050 525 57 92

Haarlem

Locatie Haarlem
023 529 19 09
haarlem@deluisterlijn.nl

Heerlen

Locatie Heerlen
045 5719166
heerlen@deluisterlijn.nl 

Hilversum

Locatie Hilversum
035 621 54 14
hilversum@deluisterlijn.nl

Leeuwarden

Locatie Leeuwarden
leeuwarden@deluisterlijn.nl 
058 212 03 43

Leiden

Locatie Leiden
leiden@deluisterlijn.n
071 514 35 78

Lelystad

Locatie Lelystad/Flevoland
lelystad@deluisterlijn.nl 
0320-310101 

Middelburg

Locatie Middelburg
middelburg@deluisterlijn.nl 
0113 256898

Nijmegen

Locatie Nijmegen
nijmegen@deluisterlijn.nl 
024 324 56 09

Rotterdam

Locatie Rotterdam
rotterdam@deluisterlijn.nl
010 4363444

Spijkenisse

Locatie Spijkenisse
spijkenisse@deluisterlijn.nl 
010 4363444

Tilburg

Locatie Tilburg
tilburg@deluisterlijn.nl
013 5452262

Utrecht

Locatie Utrecht
utrecht@deluisterlijn.nl 
030 294 37 38

Venlo

Locatie Venlo
venlo@deluisterlijn.nl
077 3514057

Zaandam

Locatie Zaandam
zaandam@deluisterlijn.nl 
075 616 3000

Zoetermeer

Locatie Zoetermeer:
denhaag@deluisterlijn.nl 
070-3658945

Zwolle

Locatie Zwolle
zwolle@deluisterlijn.nl
038 426 89 91