Regio Noord-West

Om het werk en de opleiding van onze vrijwilligers goed te organiseren, zijn de locaties van de Luisterlijn onderverdeeld in regio's. Regio Noord-West beslaat Noord-Holland, Zuid-Holland Noord (regio Leiden), Flevoland en Utrecht.

Vrijwilliger worden in regio Noord-West

U kunt zich hier direct aanmelden als vrijwilliger. Na aanmelding neemt de locatie van uw keuze (Alkmaar, Amsterdam, Zaandam, Haarlem, Utrecht Leiden, Hilversum of Amersfoort) contact met u op om een kennismakingsgesprek te plannen. Wilt u liever eerst contact met de locatie? Kijk onder het volgende tabblad 'Contact'. Kijk bij tabblad 'Agenda' wanneer er nieuwe trainingen starten op de locatie van uw keuze.

Contact locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van de Luisterlijn. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en overdag per chat.
Vanwege de anonimiteit van de diensten zijn de bezoekadressen privé. Neem voor het bezoekadres contact op met de locatie.

Locatie Amersfoort
0346 59 00 98
amersfoort@deluisterlijn.nl

Locatie Alkmaar
1802 KC Alkmaar
072 562 10 44
alkmaar@deluisterlijn.nl

Locatie Amsterdam
020 675 88 88
amsterdam@deluisterlijn.nl 

Locatie Haarlem
023 529 19 09
haarlem@deluisterlijn.nl

Locatie Hilversum
035 621 54 14
hilversum@deluisterlijn.nl

Locatie Leiden
071 514 35 78
leiden@deluisterlijn.nl

Locatie Utrecht
030 294 37 38
utrecht@deluisterlijn.nl

Locatie Zaandam
075 616 3000
zaandam@deluisterlijn.nl 

Agenda Noord-West

Amersfoort: Meld je aan als vrijwilliger, de volgende training start 11 oktober.
Amsterdam: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training. 
Zaandam: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.
Alkmaar: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.
Hilversum: Meld je aan als vrijwilliger, 22 oktober start er een nieuwe training.
Haarlem: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.
Leiden:  Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.
Utrecht: Meld je aan als vrijwilliger, na aanmelding nodigen we je uit voor onze kennismakingsavond op donderdag 19 september of donderdag 17 oktober. De volgende training start woensdag 25 september.

Wil je op één van deze locaties aan de slag maar komen de trainingsdata niet uit? 
Dan kun je meedoen met een van de landelijke trainingen. 
Voor de landelijke training kom je een paar dagen naar een locatie centraal in Nederland en de praktijkdiensten doe je samen met een vrijwilliger van jouw dichtstbijzijnde Luisterlijnlocatie. Vul het aanmeldformulier in, kies de locatie waar je straks vrijwilliger wilt worden (meestal is dat de dichtstbijzijnde de Luisterlijnlocatie) en geef aan bij de intake dat je graag mee wilt doen aan de landelijke training. Vragen? Bel 0346-590098.

Meld je aan als vrijwilliger